Apartmán Litschau - kouzelná příroda v severním výběžku Rakouska
Ubytování v Dolním Rakousku
Telefon
+420 777 622 979

Waidhofen

Waidhofen

Cestovní ruch a volný čas

Chcete-li pochopit duši Waldviertelu, musíte znát srdce Waidhofenu na Dyji. Kouzlo Waldviertelu a především Waidhofenu je pro vás snadné. Užijte si mnoho aspektů města.
 
Pokud pobýváte ve Waidhofenu déle, je k dispozici mnoho možností ubytování. Pokud navštívíte Waidhofen an der Thaya, nezapomeňte na kulinářské speciality. 
Můžete si naplánovat individuální exkurzi se všemi hlavními místy, které nabízí město Waidhofen na Dyji a Waldviertel
 
Obecně platí, že Waldviertel je známý svými kopci, zelenými loukami a tajemnými lesy a vodami. Waidhofen na Dyji se nachází v srdci této idylické krajiny. Relaxace a relaxace jsou zaručeny! Ale můžete také zažít a objevit hodně. Existuje například "Velká bazilika" nebo "největší volně řezavá voliéra na světě".
 
Kromě cykloturistiky, pěší turistiky a nordic walkingu jsou nejpopulárnější volnočasové aktivity v přírodě. Rekreační středisko ve Waidhofenu na Dyji nabízí vše, co si srdce milenců může přát. Kromě potěšení z koupání je zde také široká nabídka volnočasových aktivit, jako je stolní tenis, minigolf, pit-pat nebo plážový volejbal a plážový fotbal. Také kemp Thayapark vás zve k relaxaci, kde se jistě budete cítit velmi dobře.

Vzdálenosti z ČR

Vzdálenosti z českých měst:

  • Praha 166 km
  • České Budějovice 52 km
  • Brno 176 km
  • Tábor 80 km
  • Písek 100 km

Kontaktní osoba

Jiří Mervart

Telefon: +420 777 622 979

Email: info@apartman-litschau.cz

RSS kanál

Přihlásit se k odběru RSS kanál

Partner

Apartmán Litschau